Тиксо Солвент – Кафяво 48мм/100м

Оценен 5.00 от 5, базирано на 1 потребителски оценки
(1 клиентски отзив)

2.49лв.

Кафяво тиксо – Солвент, за промишлена употреба
Размери: 48мм/100м

Изчерпан